MXLSMCJ160A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ160A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ160A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ160A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ160A
Varenummer MXLSMCJ160A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9346 pcs Datablad MXLSMCJ160A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12085
1086-12085-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Kapacitans @ Frekvens -