MXLSMCJ60A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ60A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ60A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ60A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ60A
Varenummer MXLSMCJ60A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9970 pcs Datablad MXLSMCJ60A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 60V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 96.8V
Spænding - Opdeling (Min) 66.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12177
1086-12177-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ6.0CAE3
MXLSMCJ6.0CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6V 10.3V DO214AB
På lager: 7550 pcs
Hent: MXLSMCJ6.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ60AE3
MXLSMCJ60AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB