MXLSMCJ64CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ64CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ64CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ64CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ64CA
Varenummer MXLSMCJ64CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7080 pcs Datablad MXLSMCJ64CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 64V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 103V
Spænding - Opdeling (Min) 71.1V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-12183
1086-12183-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A