MXLSMCJ85CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ85CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ85CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ85CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ85CA
Varenummer MXLSMCJ85CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8585 pcs Datablad MXLSMCJ85CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-12215
1086-12215-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ8.5CAE3
MXLSMCJ8.5CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB