MXLSMCJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ90A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ90A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ90A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ90A
Varenummer MXLSMCJ90A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7725 pcs Datablad MXLSMCJ90A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 90V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 100V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12221
1086-12221-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ85CA
MXLSMCJ85CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
På lager: 8585 pcs
Hent: MXLSMCJ85CA.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE10A
MXLSMCJLCE10A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
På lager: 6620 pcs
Hent: MXLSMCJLCE10A.pdf
RFQ
MXLSMCJ90AE3
MXLSMCJ90AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 90V 146V DO214AB