MXLSMCJLCE64AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE64AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE64AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE64AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE64AE3
Varenummer MXLSMCJLCE64AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7099 pcs Datablad MXLSMCJLCE64AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 64V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 103V
Spænding - Opdeling (Min) 71.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12292
1086-12292-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz