MXLSMCJLCE70AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE70AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE70AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE70AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE70AE3
Varenummer MXLSMCJLCE70AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6890 pcs Datablad MXLSMCJLCE70AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12298
1086-12298-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJLCE7.0AE3
MXLSMCJLCE7.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7V 12V DO214AB
På lager: 6015 pcs
Hent: MXLSMCJLCE7.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE75A
MXLSMCJLCE75A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO214AB
På lager: 6318 pcs
Hent: MXLSMCJLCE75A.pdf
RFQ
MXLSMCJLCE70A
MXLSMCJLCE70A
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO214AB