MXLSMCJLCE75AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE75AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE75AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE75AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE75AE3
Varenummer MXLSMCJLCE75AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6925 pcs Datablad MXLSMCJLCE75AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12300
1086-12300-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJLCE75A
MXLSMCJLCE75A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO214AB