MXSMBG22A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG22A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG22A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Dataark: MXSMBG22A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG22A
Varenummer MXSMBG22A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3465 pcs Datablad MXSMBG22A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13867
1086-13867-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMBG24CA
MXSMBG24CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AA
På lager: 3513 pcs
Hent: MXSMBG24CA.pdf
RFQ
MXSMBG22AE3
MXSMBG22AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA