MXSMBG22AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG22AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG22AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Dataark: MXSMBG22AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG22AE3
Varenummer MXSMBG22AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3303 pcs Datablad MXSMBG22AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13868
1086-13868-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMBG22A
MXSMBG22A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA