MXSMBG26AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG26AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG26AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA
Dataark: MXSMBG26AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG26AE3
Varenummer MXSMBG26AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4098 pcs Datablad MXSMBG26AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 26V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 42.1V
Spænding - Opdeling (Min) 28.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13876
1086-13876-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMBG28CAE3
MXSMBG28CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA
På lager: 3565 pcs
Hent: MXSMBG28CAE3.pdf
RFQ
MXSMBG26A
MXSMBG26A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AA