MXSMBG28AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG28AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG28AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA
Dataark: MXSMBG28AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG28AE3
Varenummer MXSMBG28AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3387 pcs Datablad MXSMBG28AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.4V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13880
1086-13880-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.2A Kapacitans @ Frekvens -