MXSMBG2K3.3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG2K3.3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG2K3.3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA
Dataark: MXSMBG2K3.3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG2K3.3
Varenummer MXSMBG2K3.3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5189 pcs Datablad MXSMBG2K3.3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 3.3V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 5.8V
Spænding - Opdeling (Min) 4.6V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 2000W (2kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13885
1086-13885-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -