MXSMBG45AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG45AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG45AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA
Dataark: MXSMBG45AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG45AE3
Varenummer MXSMBG45AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3614 pcs Datablad MXSMBG45AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13914
1086-13914-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A Kapacitans @ Frekvens -