MXSMBG48AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG48AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG48AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA
Dataark: MXSMBG48AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG48AE3
Varenummer MXSMBG48AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4019 pcs Datablad MXSMBG48AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 77.4V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13918
1086-13918-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A Kapacitans @ Frekvens -