MXSMBJ33A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ33A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBJ33A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Dataark: MXSMBJ33A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBJ33A
Varenummer MXSMBJ33A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 3656 pcs Datablad MXSMBJ33A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 36.7V
Spænding - Opdeling (Min) 33V Spænding - Opdeling SMBJ (DO-214AA)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 600W Power - Peak Pulse 11.3A
Polarisering DO-214AA, SMB Andre navne 1086-14091
1086-14091-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXSMBJ33A
Beskrivelse TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V