MXSMBJ36A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ36A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBJ36A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Dataark: MXSMBJ36A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBJ36A
Varenummer MXSMBJ36A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 4151 pcs Datablad MXSMBJ36A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 40V
Spænding - Opdeling (Min) 36V Spænding - Opdeling SMBJ (DO-214AA)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 600W Power - Peak Pulse 10.3A
Polarisering DO-214AA, SMB Andre navne 1086-14095
1086-14095-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXSMBJ36A
Beskrivelse TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMBJ30CAE3
MXSMBJ30CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA