MXSMCGLCE10AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE10AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE10AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE10AE3
Varenummer MXSMCGLCE10AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 10V 17V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4633 pcs Datablad MXSMCGLCE10AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 10V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 17V
Spænding - Opdeling (Min) 11.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14402
1086-14402-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE100A
MXSMCGLCE100A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 100V 162V DO215AB
På lager: 5253 pcs
Hent: MXSMCGLCE100A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE100AE3/TR
MXSMCGLCE100AE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: HI REL TVS
På lager: 6076 pcs
Hent: MXSMCGLCE100AE3/TR.pdf
RFQ
MXSMCGLCE10A
MXSMCGLCE10A
Beskrivelse: TVS DIODE 10V 17V DO215AB