MXSMCGLCE110AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE110AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 110V 178V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE110AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE110AE3
Varenummer MXSMCGLCE110AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 110V 178V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4725 pcs Datablad MXSMCGLCE110AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 110V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 178V
Spænding - Opdeling (Min) 122V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14404
1086-14404-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz