MXSMCGLCE70AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE70AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE70AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE70AE3
Varenummer MXSMCGLCE70AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5344 pcs Datablad MXSMCGLCE70AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14472
1086-14472-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE70A
MXSMCGLCE70A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO215AB
På lager: 4707 pcs
Hent: MXSMCGLCE70A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE75AE3
MXSMCGLCE75AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO215AB