MXSMCGLCE75AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE75AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE75AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE75AE3
Varenummer MXSMCGLCE75AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5344 pcs Datablad MXSMCGLCE75AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14474
1086-14474-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE7.5A
MXSMCGLCE7.5A
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
På lager: 6821 pcs
Hent: MXSMCGLCE7.5A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE8.5AE3
MXSMCGLCE8.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
På lager: 6064 pcs
Hent: MXSMCGLCE8.5AE3.pdf
RFQ
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Hent: MXSMCGLCE75A.pdf
MXSMCGLCE8.0AE3
MXSMCGLCE8.0AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB