MXSMCGLCE80AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE80AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 80V 129V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE80AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE80AE3
Varenummer MXSMCGLCE80AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 80V 129V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6164 pcs Datablad MXSMCGLCE80AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 80V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 129V
Spænding - Opdeling (Min) 88.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14480
1086-14480-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCJ100AE3
MXSMCJ100AE3
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
På lager: 6059 pcs
Hent: MXSMCJ100AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE80A
MXSMCGLCE80A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 80V 129V DO215AB