MXSMLG33A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG33A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Dataark: MXSMLG33A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG33A
Varenummer MXSMLG33A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4947 pcs Datablad MXSMLG33A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14843
1086-14843-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLG28CAE3
MXSMLG28CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
På lager: 5372 pcs
Hent: MXSMLG28CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG28CA
MXSMLG28CA
producenter: Microsemi
På lager: 4942 pcs
Hent: MXSMLG28CA.pdf
RFQ
MXSMLG33AE3
MXSMLG33AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB