MXSMLG33AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG33AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Dataark: MXSMLG33AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG33AE3
Varenummer MXSMLG33AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5487 pcs Datablad MXSMLG33AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14844
1086-14844-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Kapacitans @ Frekvens -