MXSMLJ33A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ33A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLJ33A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Dataark: MXSMLJ33A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLJ33A
Varenummer MXSMLJ33A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5228 pcs Datablad MXSMLJ33A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-15027
1086-15027-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLJ30CA
MXSMLJ30CA
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
På lager: 5254 pcs
Hent: MXSMLJ30CA.pdf
RFQ
MXSMLJ33AE3
MXSMLJ33AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB