MXSMLJ36AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ36AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLJ36AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Dataark: MXSMLJ36AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLJ36AE3
Varenummer MXSMLJ36AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4667 pcs Datablad MXSMLJ36AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-15032
1086-15032-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A Kapacitans @ Frekvens -