CSTCE10M0G52Z-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE10M0G52Z-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSTCE10M0G52Z-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse CER RESONATOR
Dataark: 1.CSTCE10M0G52Z-R0.pdf2.CSTCE10M0G52Z-R0.pdf3.CSTCE10M0G52Z-R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSTCE10M0G52Z-R0
Varenummer CSTCE10M0G52Z-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse CER RESONATOR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Type Ceramic Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serie CERALOCK® CSTCE Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 3-SMD, Non-Standard Andre navne 490-13278-2
CSTCE10M0G52Z-R0-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 40 Ohms Højde 0.031" (0.79mm)
Frekvens Tolerance ±0.5% Frekvensstabilitet ±0.2%
Frekvens 10MHz Funktioner Built in Capacitor
Detaljeret beskrivelse 10MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 10pF ±0.2% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Surface Mount kapacitans 10pF