CSTCE11M0G55-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE11M0G55-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSTCE11M0G55-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse CER RES 11.0000MHZ 33PF SMD
Dataark: 1.CSTCE11M0G55-R0.pdf2.CSTCE11M0G55-R0.pdf3.CSTCE11M0G55-R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSTCE11M0G55-R0
Varenummer CSTCE11M0G55-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse CER RES 11.0000MHZ 33PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Type Ceramic Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serie CERALOCK® CSTCE Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 3-SMD, No Lead Andre navne 490-7847-2
CSTCE11M0G55-R0-ND
Driftstemperatur -20°C ~ 80°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde 0.031" (0.79mm) Frekvens Tolerance ±0.5%
Frekvensstabilitet ±0.2% Frekvens 11MHz
Funktioner Built in Capacitor Detaljeret beskrivelse 11MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 33pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
kapacitans 33pF