GCHDLP62M62M
NorCompNorComp
GCHDLP62M62M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GCHDLP62M62M
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M
Dataark: GCHDLP62M62M.pdf
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Besked
Specifikationer for GCHDLP62M62M
Varenummer GCHDLP62M62M Fabrikant NorComp
Beskrivelse GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4250 pcs Datablad GCHDLP62M62M.pdf
Afskærmning - Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated
Serie GCLP Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Antal rækker 3 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Inkluderer 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
Husets farve Yellow Funktioner Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse Adapter Connector D-Sub, 62 HD, Male To D-Sub, 62 HD, Male Panel Mount Nuværende vurdering 3A