GCHDLP26M26F
NorCompNorComp
GCHDLP26M26F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GCHDLP26M26F
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN SAVER HD DSUB 26POS M-F
Dataark: GCHDLP26M26F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
70 pcs
140 pcs
280 pcs
560 pcs
  • Besked
Specifikationer for GCHDLP26M26F
Varenummer GCHDLP26M26F Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN SAVER HD DSUB 26POS M-F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6106 pcs Datablad GCHDLP26M26F.pdf
Afskærmning - Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated
Serie GCLP Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Antal rækker 3 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Inkluderer 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
Husets farve Yellow Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Adapter Connector D-Sub, 26 HD, Female To D-Sub, 26 HD, Male Panel Mount Nuværende vurdering 3A