GCHDLP15M15F
NorCompNorComp
GCHDLP15M15F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GCHDLP15M15F
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN SAVER HD DSUB 15POS M-F
Dataark: GCHDLP15M15F.pdf
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
2520 pcs
  • Besked
Specifikationer for GCHDLP15M15F
Varenummer GCHDLP15M15F Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN SAVER HD DSUB 15POS M-F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13279 pcs Datablad GCHDLP15M15F.pdf
Afskærmning - Shell Materiale, Afslut Steel, Tin Plated
Serie GCLP Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Antal rækker 3 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Inkluderer 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
Husets farve Yellow Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Adapter Connector D-Sub, 15 HD, Female To D-Sub, 15 HD, Male Panel Mount Nuværende vurdering 3A