OARS1R020FLF
TT Electronics/IRC
OARS1R020FLF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: OARS1R020FLF
Producent / Mærke: TT Electronics/IRC
Produkt beskrivelse RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP
Dataark: OARS1R020FLF.pdf
  • Besked
Specifikationer for OARS1R020FLF
Varenummer OARS1R020FLF Fabrikant TT Electronics/IRC
Beskrivelse RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6194 pcs Datablad OARS1R020FLF.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 2W
Spænding - Opdeling Strip Tykkelse (Max) ±40ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) Serie OARS
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering Strip, C Bend
Andre navne 989-1005-2
OARS-1-R020FLF
Driftstemperatur -55°C ~ 160°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer OARS1R020FLF
Højde - Siddende (Max) 0.150" (3.81mm) Funktioner Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO s 2 Udvidet beskrivelse 0.02 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Beskrivelse RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP