13FPR030E
OhmiteOhmite
13FPR030E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 13FPR030E
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 13FPR030E.pdf
  • Besked
Specifikationer for 13FPR030E
Varenummer 13FPR030E Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20446 pcs Datablad 13FPR030E.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm)
Serie 10 Modstand 30 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 200°C
Detaljeret beskrivelse 30 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sammensætning Metal Element