MK3322FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MK3322FE-R52
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: MK3322FE-R52.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MK3322FE-R52
Varenummer MK3322FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11116938 pcs Datablad MK3322FE-R52.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serie Metal Devil® MK Modstand 33.2 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MK3322FER52
Driftstemperatur - Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 33.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film