MK3323FE-R52
Produkt oversigt
Varenummer: MK3323FE-R52
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dataark: MK3323FE-R52.pdf
  • Besked
Specifikationer for MK3323FE-R52
Varenummer MK3323FE-R52 Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 332K OHM 1/4W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9181976 pcs Datablad MK3323FE-R52.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serie Metal Devil® MK Modstand 332 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MK3323FER52
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 332 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film