WHA75RFE
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHA75RFE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: WHA75RFE.pdf
  • Besked
Specifikationer for WHA75RFE
Varenummer WHA75RFE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80026 pcs Datablad WHA75RFE.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serie WH Modstand 75 Ohms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWHA75RFE
OHWHA75RFE-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 75 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound