WHAR25FET
OhmiteOhmite
WHAR25FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHAR25FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: WHAR25FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHAR25FET
Varenummer WHAR25FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60341 pcs Datablad WHAR25FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±90ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serie WH Modstand 250 mOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Cut Tape (CT)