WHAR75FET
OhmiteOhmite
WHAR75FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHAR75FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dataark: WHAR75FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHAR75FET
Varenummer WHAR75FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 191628 pcs Datablad WHAR75FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±90ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serie WH Modstand 750 mOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W Emballage Tape & Reel (TR)