WHB200FET
OhmiteOhmite
WHB200FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHB200FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 200 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WHB200FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHB200FET
Varenummer WHB200FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 200 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60634 pcs Datablad WHB200FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WH Modstand 200 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Cut Tape (CT)