WHB2K5FET
OhmiteOhmite
WHB2K5FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHB2K5FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WHB2K5FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHB2K5FET
Varenummer WHB2K5FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 175198 pcs Datablad WHB2K5FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WH Modstand 2.5 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)