WHB330FET
OhmiteOhmite
WHB330FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHB330FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 330 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WHB330FET.pdf
  • Besked
Specifikationer for WHB330FET
Varenummer WHB330FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 330 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 188458 pcs Datablad WHB330FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WH Modstand 330 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)