WHB51RFET
OhmiteOhmite
WHB51RFET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHB51RFET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 51 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WHB51RFET.pdf
  • Besked
Specifikationer for WHB51RFET
Varenummer WHB51RFET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 51 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 188283 pcs Datablad WHB51RFET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WH Modstand 51 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)