WHC4R0FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHC4R0FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 4 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WHC4R0FET.pdf
  • Besked
Specifikationer for WHC4R0FET
Varenummer WHC4R0FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 4 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 177226 pcs Datablad WHC4R0FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WH Modstand 4 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWHC4R0FET
OHWHC4R0FET-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 4 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sammensætning Wirewound
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
WHC4R0FE
WHC4R0FE
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 4 OHM 2W 1% AXIAL
På lager: 92563 pcs
Hent: WHC4R0FE.pdf
RFQ
WHC51RFE
WHC51RFE
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 51 OHM 2W 1% AXIAL
På lager: 77653 pcs
Hent: WHC51RFE.pdf
RFQ
WHC2R0FET
WHC2R0FET
Beskrivelse: RES 2 OHM 2W 1% AXIAL
Hent: WHC2R0FET.pdf
WHC52
WHC52
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: WHC-52 HOT AIR TIP 70-01-52
Hent:
WHC470FE
WHC470FE
Beskrivelse: RES 470 OHM 2W 1% AXIAL
Hent: WHC470FE.pdf
WHC51RFET
WHC51RFET
Hent: WHC51RFET.pdf
WHC51
WHC51
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: WHC-51 HOT AIR TIP 70-01-51
Hent:
WHC470FET
WHC470FET
Hent: WHC470FET.pdf
WHC330FE
WHC330FE
Beskrivelse: RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
Hent: WHC330FE.pdf
WHC54
WHC54
Beskrivelse: WHC-54 HOT BLOW TIP 71-01-50
WHC560FE
WHC560FE
Beskrivelse: RES 560 OHM 2W 1% AXIAL