WHC330FET
OhmiteOhmite
WHC330FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHC330FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 330 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WHC330FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHC330FET
Varenummer WHC330FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 330 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 199827 pcs Datablad WHC330FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WH Modstand 330 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)