WHE15RFET
OhmiteOhmite
WHE15RFET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHE15RFET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 15 OHM 5W 1% AXIAL
Dataark: WHE15RFET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHE15RFET
Varenummer WHE15RFET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 15 OHM 5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 164098 pcs Datablad WHE15RFET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.295" Dia x 0.787" L (7.50mm x 20.00mm)
Serie WH Modstand 15 Ohms
Power (Watts) 5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WHE15RFETTR
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 15 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound