WLBR015FET
OhmiteOhmite
WLBR015FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WLBR015FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.015 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WLBR015FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WLBR015FET
Varenummer WLBR015FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.015 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 174725 pcs Datablad WLBR015FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±300ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WL Modstand 15 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)