WLBR020FET
OhmiteOhmite
WLBR020FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WLBR020FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.02 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WLBR020FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WLBR020FET
Varenummer WLBR020FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.02 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 161547 pcs Datablad WLBR020FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±300ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WL Modstand 20 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)