WLCR010FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WLCR010FE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WLCR010FE.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for WLCR010FE
Varenummer WLCR010FE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 70195 pcs Datablad WLCR010FE.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±300ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WL Modstand 10 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWLCR010FE
OHWLCR010FE-ND
Driftstemperatur - Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Current Sense, Moisture Resistant
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 10 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound
Sammensætning Wirewound
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
WLCR005FE
WLCR005FE
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.005 OHM 2W 1% AXIAL
På lager: 69679 pcs
Hent: WLCR005FE.pdf
RFQ
WLCL-TH
WLCL-TH
producenter: Omron Automation & Safety
Beskrivelse: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
På lager: 4154 pcs
Hent: WLCL-TH.pdf
RFQ
WLCR010FET
WLCR010FET
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL
Hent: WLCR010FET.pdf
WLCR020FE
WLCR020FE
Beskrivelse: RES 0.02 OHM 2W 1% AXIAL
Hent: WLCR020FE.pdf
WLCL-TS
WLCL-TS
Hent: WLCL-TS.pdf
WLCL-TS-N
WLCL-TS-N
Beskrivelse: LIMIT SW ADJUSTABLE ROD LEVER
Hent:
WLCR015FE
WLCR015FE
Beskrivelse: RES 0.015 OHM 2W 1% AXIAL
Hent: WLCR015FE.pdf
WLCL-TH-N
WLCL-TH-N