WNB15RFET
OhmiteOhmite
WNB15RFET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WNB15RFET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 15 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WNB15RFET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WNB15RFET
Varenummer WNB15RFET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 15 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 167158 pcs Datablad WNB15RFET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WN Modstand 15 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)