WNB1R0FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WNB1R0FE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
Dataark: WNB1R0FE.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for WNB1R0FE
Varenummer WNB1R0FE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 1 OHM 1W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71048 pcs Datablad WNB1R0FE.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serie WN Modstand 1 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWNB1R0FE
OHWNB1R0FE-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Non-Inductive
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound
Sammensætning Wirewound
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
WNB1K0FE
WNB1K0FE
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 1K OHM 1W 1% AXIAL
På lager: 65525 pcs
Hent: WNB1K0FE.pdf
RFQ
WNB250FET
WNB250FET
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 250 OHM 1W 1% AXIAL
På lager: 138030 pcs
Hent: WNB250FET.pdf
RFQ
WNB1R0FET
WNB1R0FET
Beskrivelse: RES 1 OHM 1W 1% AXIAL